Genel

Ziynet Sali’nin “Çeyrek Gönül”ü!

Ziynet Sali’nin “Çeyrek Gönül”ü!
Fatih Yıldız

Ziynet Sali’nin son albümünün yeni video klibi “Çeyrek Gönül”, 6 Ocak Çarşamba günü yayınlandı. Bozcaada’da çekilen video klipte yarım kalan bir aşkın hikayesi sinemasal bir dille anlatılıyor. Aşklarına rağmen hayatı birlikte yaşayamayıp, paylaşamayan genç çiftin ilişkilerinin son evresinden kesitlerin yer aldığı dramatik hikayede Ziynet Sali’ye başarılı oyuncu Serhat Kaynarpınar eşlik ediyor.
Bozcaada’da yaşan Fransız bir ailenin evinde gerçekleştirilen çekimler 16 saatte tamamlandı. Görüntü yönetmenliğini Eyüp Boz’un yönetmenliğini ise Murad Küçük’ün yaptığı klip Alexa Plus kamera ile çekildi.

Duygusal sahneleri ile kalbinize dokunacak olan şarkı ve klibi için Ziynet Sali “Şarkının bestesi üniversite arkadaşım Fatih Ahıskalı’ya ait. Besteyi bana yolladığında ilk duyduğumda gözyaşlarıma hakim olamamıştım. Bozcaada’nın büyülü atmosferinde video klibi çekerken de aynı duyguları yaşadım. Klipte gözlerimi dolu dolu gördüğünüz sahneler gerçek. Yarım kalan, tamamlanamayan, ilişkilerin, aşkların şarkısı ve klibi oldu. Çeyrek gönüllere armağan ediyorum” dedi.
Sözleri Sıla Gencoğlu’na ait şarkının bestesi ve düzenlemesi Fatih Ahıskalı’ya ait .[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_m14-yv7Tik” width=”400″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

More in Genel

Şehre caz geliyor: 4. PSM Caz Festivali

bulutuzer25 February 2020

“Bir saat içinde bir fırtına kopuyor”

bulutuzer23 February 2020

Patrick Watson bu defa “dalga”larıyla geliyor!

bulutuzer20 February 2020

Sanal alemin de bir hukuku var

bulutuzer18 February 2020

Şubat'ta dev konserler Bostancı Gösteri Merkezi'nde

bulutuzer15 February 2020

Hedda Gabler'ın galasına ünlü akını

bulutuzer13 February 2020

Bir şey TDK yazılışı… Bir şey nasıl yazılır?

bulutuzer10 February 2020

Her gün TDK yazılışı…. Her gün kelimesi nasıl yazılır, bitişik mi ayrı mı?

bulutuzer8 February 2020

Eyüboğlu çiftinin ilk kez görülecek eserleri bu sergide

bulutuzer6 February 2020