Genel

Starz ile Şarkılarınızı Apple Music’te Yayınlayın!

Starz ile Şarkılarınızı Apple Music’te Yayınlayın!
Avatar

Apple’ın 8 Haziran’da düzenlenen WWDC açılış etkinliğinde duyurduğu yeni çevrimiçi müzik servisi Apple Music, yakında Starz aracılığı ile içerik kabul etmeye başlıyor.

30 Haziran 2015 tarihinde aktif olması beklenen Apple Music, ülkemizde de kullanılmaya başlanacak. Aylık belli bir abonelik ücreti ödeyerek erişim sağlanabilen sistemde müzik dinlemek veya indirmek mümkün olacak. Abonelik fiyatları ile ilgili daha önce yayınladığımız habere göz atabilirsiniz.

Sanatçılar için bir sosyal ağ olarak tarif edilebilecek Apple Music, Spotify, Instagram ve daha fazla sosyal ağ ve müzik uygulamasının özelliklerini, Apple Music ile bir araya getirmiş gibi görünüyor. Kolay kullanımlı bir arayüz sunacak olan müzik servisi, direkt olarak iPhone modellerindeki müzik çalar uygulamasının yerine geliyor. Çok gelişmiş özellikler sunan uygulama, birden fazla müzik uygulaması ihtiyacına son veriyor. 7/24 Zane Love tarafından yönetilen Beats One adındaki radyonun tüm dünyadan takip edilebileceği Apple Music, genel olarak canlı yayın yapısına odaklanmış olduğu için sistem kaynaklarını tüketmiyor.

Starz‘ında 40’tan fazla müzik mağazasına dağıtım yaptığı servisler arasına eklenen Apple Music, 30 Haziran’dan itibaren aylık 9,90 TL karşılığında kullanılabilecek. Sizin de şarkılarınızın Apple Music‘de yayınlanması için yapmanız gereken tek şey ise Starz aracılığıyla şarkılarınızı tüm dijital platformlarda ücretsiz olarak satışa sunmak.

Nasıl Yapılır?

iTunes, Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music, Beatport, JunoDownload ve TTNetMüzik gibi 40’tan fazla dijital müzik mağazasında eserlerinizi satışa sunmak için tek yapmanız gereken ise buradaki formu doldurmak…

 

Click to add a comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Genel
Avatar
@starzcomtr

Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

More in Genel

mi smart home

Xiaomi Ev Güvenliği Skandalı

Starz Web15 July 2019

WHO’ya Survivor Denisa’dan dolandırıcılık davası şoku !

Starz Web10 December 2018

Cihan Ölçek – Anahtar Teslim (DMC)

Starz Web2 October 2018

YouTube ve Hit’leri!

Starz Web30 August 2018

Goody Grace – Girls In The Suburbs Singing Smiths Songs (feat. G-Eazy) [Official Audio]

Starz Web29 August 2018

SPOTIFY artık SAMSUNG’un Kanatları Altında

Fatih Yıldız11 August 2018
denisa ft ender çabuker alamazsın

Survivor Denisa müzik listelerini sallamak için geliyor !

Starz Web9 August 2018
sadakatsiz

Sadakatsiz ile dikkatleri çeken Melodi ile röportaj yaptık

Starz Web28 February 2018

Ferhat Göçer Kalbinizden Vurmaya Geliyor

Starz Web27 February 2018