Genel

19 yaşında Instagram’dan keşfedildi, single & video klip sahibi oldu

19 yaşında Instagram’dan keşfedildi, single & video klip sahibi oldu
Avatar

Instagram kendi fenomenlerini yaratmanın yanı sıra şarkıcıların da keşfedilmesinde büyük rol oynuyor. Tıpkı 19 yaşındaki Melodi‘nin keşfedilip sonrasında yapım şirketi ile anlaşma imzalamasında olduğu gibi.

Instagram’a yüklediği Rap videoları sayesinde prodüktör Ender Çabuker tarafından keşfedilen Melodi, öğrenim gördüğü Antalya’dan İstanbul’a stüdyoya davet edilmiş ve burada söylediği şarkılarla yapım şirketi DMC‘nin beğenisini kazanmış. Şimdi ise “Sadakatsiz” isimli ilk şarkısının video klibi ile müzik dünyamıza merhaba diyor.

Tropical House ve T-Pop karışımı enerjik soundu ile parlayan “Sadakatsiz”in sözü ve müziği Batuhan Bayazıt, aranjesi ise Ender Çabuker imzalı. Şarkıda Melodi’nin sesi hemen dikkat çekiyor zira alışık olduğumuz günümüz Türkçe pop vokallerinden oldukça farklı, renkli ve 19 yaşına olmasına rağmen güçlü tınlıyor. Özel bir kolejde 6 danscı ve öğrenciler eşliğinde çekilen video klibin yönetmeni Ender Çabuker, Görüntü Yönetmeni Aşkın Sağıroğlu, Styling ise 2017 Altın Kelebek ödüllü Anıl Can imzalı.
Şarkı Spotify, iTunes, Deezer, Fizy gibi tüm dijital müzik plaftormlarında DMC etiketi ile yerini aldı. DJ’ler için şarkının tüm kanal kayıtları Melodi’nin sosyal medya hesaplarından ücretsiz yayınlanıyor.
[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=NaRE8J6XWO4″ width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Genel
Avatar
@starzcomtr

Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

More in Genel

Bir şey TDK yazımı… Bir şey yazılışı birleşik mi, ayrı mı?

bulutuzer22 January 2020

Birkaç TDK yazımı… Birkaç nasıl yazılır, ayrı mı, birleşik mi?

bulutuzer20 January 2020

Ödüllü roman yeni baskısıyla raflarda

bulutuzer17 January 2020

2020 Oscar adayları belli oldu

bulutuzer15 January 2020

Hematoloji hastaları "ÇABA"larını resimle buluşturdu

bulutuzer12 January 2020

Kimdir bu hikayenin sahibi?

bulutuzer10 January 2020

“Normalleşmeyi unuttuk!”

bulutuzer7 January 2020

Sir Yes Sir seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor

bulutuzer5 January 2020
mi smart home

Xiaomi Ev Güvenliği Skandalı

Starz Web15 July 2019