Genel

Atiye’den Darülaceze’ye Bayram Ziyareti!

Atiye’den Darülaceze’ye Bayram Ziyareti!
Fatih Yıldız

ATİYE’DEN DARÜLACEZE’YE BAYRAM ZİYARETİ

Türk pop müziğinin sevilen ismi Atiye, geçtiğimiz gün 122 yıldır faaliyet gösteren Darülaceze’yi ziyaret etti. Kurumda kalan yaşlı ve çocukları ziyaret ederek her biriyle tek tek ilgilenen Atiye, bayram öncesi yaptığı bu anlamlı ziyarette duygusal anlar da yaşadı.

Ziyaret öncesi Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ile bir araya gelen Atiye, Başkan Cebeci’nin yaptığı sunumla “Sosyal Hizmet Şehri Darülaceze” projesi ve kurum hakkında yapılması planlanan projeleri dinledi. Atiye’ye Başkan Hamza Cebeci tarafından, Darülaceze’de kalanların rehabilitasyon merkezinde el işiyle yaptıkları bir şal hediye edildi. Yaklaşık 30 dönümlük yerleşkedeki tüm birimleri tek tek ziyaret eden Atiye, kurumda kalan sakinlerle sohbet ederek, onlara bayram hediyeleri de verdi.

İlk kez bir Darülaceze ziyareti gerçekleştiren Atiye, zaman zaman duygusal anlar da yaşadı. Çocuk Yuvası bölümünde kalan çocuklarla da yakından ilgilenen Atiye, “Büyüklerimizle ilgilenmeyi, onlarla vakit geçirmeyi bazen hayatın akışı içinde unutabiliyoruz. Hal hatır sormak, hasta ise geçmiş olsun demek, sadece dertleriyle değil sevdikleri şeylerle ilgili de sohbet etmek hepimize iyi gelir. Değerlerimize sahip çıkmayı öncelikle biz gençlerin unutmaması gerekiyor. Ben de bu vesile ile bu bayramda ne zamandır istediğim bir ziyareti gerçekleştirmek istedim. Bugün burada çok özel insanlarla tanıştım, her biri çok değerli insanlar… Enerjileri çok güzel. Kalanlar çok mutlu. Beklediğimden çok çok daha güzel bir yer. Çalışanları da çok sıcak ve özverili buldum. Herkes burayı ziyaret edebilir. Kapılaroı her zaman açık. Ben de bundan sonra bir Darülaceze Gönüllüsüyüm.” cümleleriyle de duygularını dile getirdi.

 

 

Genel

More in Genel

mi smart home

Xiaomi Ev Güvenliği Skandalı

Starz Web15 July 2019

WHO’ya Survivor Denisa’dan dolandırıcılık davası şoku !

Starz Web10 December 2018

Cihan Ölçek – Anahtar Teslim (DMC)

Starz Web2 October 2018

YouTube ve Hit’leri!

Starz Web30 August 2018

Goody Grace – Girls In The Suburbs Singing Smiths Songs (feat. G-Eazy) [Official Audio]

Starz Web29 August 2018

SPOTIFY artık SAMSUNG’un Kanatları Altında

Fatih Yıldız11 August 2018
denisa ft ender çabuker alamazsın

Survivor Denisa müzik listelerini sallamak için geliyor !

Starz Web9 August 2018
sadakatsiz

Sadakatsiz ile dikkatleri çeken Melodi ile röportaj yaptık

Starz Web28 February 2018

Ferhat Göçer Kalbinizden Vurmaya Geliyor

Starz Web27 February 2018